

Méretek 82×51×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Anyaga: szürke - Solo 267 Bükkfa: Mézes tölgy A szék méretei Szélesség: 51 cm Mélység: 55 cm Magasság: 82 cm Ülésmagasság: 47 cm Terhelhetőség: 120 kg Vigyen be egy darab természetet a belső térbe, hagyja levegősnek és egy kis minimalizmusnak. Egy skandináv étkezőnek nincs szüksége túl sok dekorációra. A skandináv országok ihlette stílus alapja az egyszerűség, könnyedség és mértékletesség . Ezenkívül maximális hasznot és kényelmet biztosít. A szürke Ohio Skandináv étkezőszék kiemelkedik egy tömör fa tetejű étkezőasztalnál. Ne szégyellje a pasztell színek és a szokásos minták kombinálását. A skandináv stílusú étkezőnek tökéletesen praktikusnak és hangulatosnak kell lennie. A közös étkezés boldoggá tesz.
| Szélesség: | 51 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Készletek darabszáma | 2 db |
| Fa mintázat | Bükkfa, Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Lábak anyaga | Fa |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Ülésmagasság | 47 cm |

82×51×55 cm, fa, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×45×52 cm, modern stílusú, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
80×46×54 cm, fa, skandináv stílusú
Raktáron
86×47×42 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
80×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
101×54×43 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú

88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Fa, kárpitozott, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, kartámasszal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
88×49×60 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban

82×49×41 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
82×49 cm, kárpitozott, bükkfa
Raktáron
80×54×46 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, műanyag, skandináv stílusú
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
78×49×55 cm, fa, modern stílusú

Fa, kárpitozott, tölgyfa
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel

Fa, kartámasszal, modern stílusú
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
24×80×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
20×140×200 cm, hab, kemény
Raktáron