









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: Sötétszürke Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélység: 50,5 cm Ülőmélység: 38 cm Magasság: 87 cm Ülőmagasság: 49 cm Háttámla magassága: 38 cm Teherbírás: 110 kg A stílus egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Válasszon visszafogott kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. A skandináv étkező tökéletes kiegészítői a örökzöld növények, színes terítők és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely biztosítja a fényt a rövid nappalokon is. A Sötétszürke bársonyszék KARA tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Az egyszerű steppelés és fekete lábak harmonizálnak az asztallal, amely fém elemekkel van díszítve. Remekül mutatnak a különböző színű székek egy asztal körül. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 50 cm |
| Magasság: | 87 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 120 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 49 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 1 nap alatt
Az egyik széknek hibásan jött a lába. Sokáig tartott mire orvosolták a problémát. Sok imail és telefonálás után kaptam meg a jó lábakat. De végűl is megoldódott a probléma.
Kényelmes,jó formájú
A lábak vége csíkot hagy a járólapon.
Vásárolva itt: SCANDIshop.hu

Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 11 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
87×44×50 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
86×44×55 cm
Elérhető 6 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
82×47×51 cm, modern stílusú, műanyag
Raktáron
Fém
Raktáron
88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
93×48×61 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
93×48×61 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, műanyag ülőrésszel
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, fém, műanyag ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
87×46×55 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
87×46×55 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
76×46 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
87×45×52 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
20×120×200 cm, hab, kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron