







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Energiatakarékos LED-es napelemes biztonsági reflektor, amely alkalmas kültéri világításra, épületek, reklámok vagy homlokzatok megvilágítására.Az IP65-ös besorolás biztosítja a reflektor vízállóságát.A konzol megkönnyíti a felszerelést.A lámpa három mozgatható karral rendelkezik, amelyek 360°-ban megvilágítják a teret elöl, oldalt és lefelé.Az oldalsó karok és az alsó kar 160°-ban elforgathatók és dönthetők.Az energiatakarékosságot a napelemes töltés garantálja.Mozgás- és szürkületérzékelővel.Három választható üzemmódbanműködik:1. üzemmód - automatikus állandó kapcsolás sötétedés után.2. üzemmód - mozgásérzékelés - maximális megvilágítás 15-25 másodpercig - mozgásérzékelés nélkül a fény állandóan tompított.3. üzemmód - mozgásérzékelés - max. megvilágítás 15-25s-ig - mozgásérzékelés nélkül a fény kikapcsol. Műszaki paraméterek: LED-ek száma: 214.Fényszín: 6000K.Beépített Li-Ion akkumulátor: 2400mAh/5,5V.Napelem teljesítménye: 1,5W.Fényáram: 430 lm.Védettségi fok: IP65.Mozgásérzékelő: PIR érzékelő. Napelem mérete: 140 x 90 mm.A lámpa mérete: 299 x 144,5 x 194 mm. Érzékelési távolság: 3 - 7 m.Töltési idő: 6 - 8 óra fényes napfényben.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 30 W |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| A teljes fényáram | 430 lm |
| Kapacitás | 2400 mAh |
| Feszültség | 5,5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Funkció | Alkonyérzékelő/LED technológia/Szolár technológia |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi, SOLAR Immax |
| Gyártó | Immax |
Felhasználói értékelések
Elégedett vagyok.

Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron

Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Szolár, álló
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Szolár, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás