





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Praktikus, 2 napelemes lámpából álló készlet. Egyedi kerti dekoráció. Az alacsony fényerősség miatt dekorációs lámpaként használható. Napelemmel működik. Automatikusan világít szürkületkor. Világítási idő: 6-8 óra.LED-ek száma: 12. Fényszín: meleg fehér. Elem: 1 x AA NI-MH 300 mAh (tartozék). Működési hőmérséklet: -20 °C és +60 °C között.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Álló |
| Hely | Kert és utak |
| Feszültség | 3 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,72 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,72 W |
| Színhőmérséklet | 3200 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,72 W |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Szolár technológia/LED technológia |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Stílus | Dekoratív/Egyéb |
| Series | SOLAR Globo |
| Gyártó | Globo |

Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, réz
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Függő
Raktáron
230V
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron