




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri reflektor PIR mozgás- és szürkületérzékelővel. Érzékelési szög: 120°. Időzítés: 10 s - 10 perc. Érzékelési távolság: 8 - 10 m. Szürkület beállítás: 5 - 2000 lx.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Típus | LED Reflektor |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős/Alkonyérzékelő |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK04 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 20000 ON/OFF |
| Sugárzási szög | 105 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Series | FLOODLIGHT Osram |
| Gyártó | Osram |

Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, fém, műanyag
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron

Fali
RaktáronIngyenes szállítás

Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
Raktáron
230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron