









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hosszabbító készlet a P224673 világításhoz. Lehetőség a fényerő szabályozására és a színhőmérséklet változtatására. RGB funkció. Könnyű távirányítás vagy automatizálás – a lámpát közvetlenül a Wi-Fi routerhez csatlakoztatva nincs szükség külső elosztóra. Az irányítás a LEDVANCE SMART+ WiFi App alkalmazáson keresztül történik, amely ingyenesen letölthető okostelefonra vagy táblagépre. Hangvezérlés támogatása – Amazon Alexa vagy Google Home funkciókon keresztül. Az alkalmazás letöltéséhez szükséges QR-kód a galériában található. A teljes felbontású információs anyagok itt érhetők el.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Irányítás telefonnal/LED technológia/RGB |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22,5 W |
| Hely | Kert és utak |
| Izzók száma | 9 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A teljes fényáram | 380 lm |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Sugárzási szög | 33 ° |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | DOT Ledvance, SMART+ Ledvance, OUTDOOR LIGHTS Smart+ Ledvance, GIFTFREE OTHERS Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

Szolár, álló, réz
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali
Raktáron
Fali, bronz, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, álló
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron