





Méretek 88×44×53 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Szék anyaga Bársony szövet: zöld Fém: Matt fekete A szék méretei Szélesség: 44,5 cm Ülésszélesség: 44,5 cm Mélysége: 53 cm Ülésmélység: 40 cm Magasság: 88,5 cm Ülésmagasság: 48,5 cm Terhelhetőség: 110 kg Egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöző stílus. Válasszon mérsékelt kiegészítőket, lágy színpalettát és természetes anyagokat. Az örökzöld növények, a színes terítők és a nagy fémlámpák remek kiegészítői a skandináv étkezőnek. A skandináv belső tér nem nélkülözheti a nagy ablakokat és a világítást, amely rövid napokon is garantálja a fényt. A zöld Turin étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok ihlette étkezőbe. Illessze az egyszerű varrásokat és a fekete lábakat az asztalhoz fém elemekkel. A különböző színű székek jól mutatnak egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
| Szélesség: | 44 cm |
|---|---|
| Mélység: | 53 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa |
| Kárpitozott | Igen |
| Lábak anyaga | Fém |
| Forgatható | Nem |
| Lábak típusa | Négy lábon |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Teherbírás | 110 kg |
| Kinézet | Klasszikus |
| Huzat | Kárpitozott |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Ülésmagasság | 48,5 cm |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Minta | Két szín |

88×44×53 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
84×59×52 cm, kárpitozott, fém
Elérhető 9 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, skandináv stílusú
Raktáron
86×45×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
89×55×45 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
76×46 cm, fa, kartámasszal
Raktáron
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
85×62×65 cm, modern stílusú, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 4 webáruházban

Kárpitozott, skandináv stílusú, szövet ülőrésszel
Elérhető 7 webáruházban
Raktáron
86×45×55 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, kárpitozott, fém
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
81×46×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
82×57×45 cm, modern stílusú, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
Kárpitozott, szövet ülőrésszel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
99×59×47 cm, fa, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
86×45×54 cm, kárpitozott, fém
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, skandináv stílusú
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
90×43×51 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Kartámasszal, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
88×44×40 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
88×44×40 cm, kárpitozott, szövet ülőrésszel
Raktáron
Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
88×40×13 cm, matt, egyenes
Kiszállítás 1 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
18×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva