




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermek LED fali lámpa szív alakban. A polc bükkfából és MDF-ből készült, ami egy félkemény farostlemez (finomabb, mint a forgácslap). A lámpatest kézzel festett, természetes kasein festékkel. Falra szerelt kapcsolóval vezérelhető. Csatlakozás: közvetlen.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Fa dekoráció | Bükk |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Funkció | LED technológia |
| Feszültség | 230 V |
| Stílus | Gyerek |
| Hely | Gyerekszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Bekötés módja | Közvetlen bekötés |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 12500 |
| A teljes fényáram | 250 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Series | KIDS Candellux, HEART Candellux |
| Gyártó | Candellux |

Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Kiszállítás 2 nap múlva
Fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron

Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás