








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri fali lámpa napelemes panellel és mozgásérzékelővel. Kiválóan alkalmas házbejárat, utak, homlokzatok megvilágítására. Többféle módon felszerelhető az épület felületére vagy rögzíthető a talajhoz. A LED lámpa leválasztásával a napelemes panelről a felhasználási lehetőségek még tovább bővülnek. A fényforrás méretei a napelemes panel leválasztásakor: 24,5 x 5 cm. Az IP65-ös védettségnek köszönhetően víz- és porálló. A lámpatest beépített, cserélhető akkumulátorral rendelkezik: Li-ion 4000 mAh / 3,7 V. Érzékelési szög: 120°. Nulla üzemeltetési költség. A lámpa mozgásérzékelőt és alkonykapcsolót tartalmaz. Töltési idő: 5-6 óra. Világítási idő: 20 másodperc. Érzékelő hatótávolsága: 8 méter. Telepítési magasság: max. 4 méter. Működési hőmérséklet: -20 °C és 50 °C között. A napelemes panelt és a lámpát összekötő kábel hossza: 3 méter.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali |
| Funkció | Alkonyérzékelő/Szolár technológia/Érzékelős |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 950 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Feszültség | 3,7 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Series | SOLAR Milagro, SOLAR Immax |
| Gyártó | Milagro |

Szolár, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, 230V
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Mennyezeti, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron