Hasonlítsd össze az árakat 7472 Ft-tól 11 390 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Mennyezeti lámpa LED/24W/230V 35cm 3000K/4000K/6400K
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 7472 Ft és 11 390 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Kerek mennyezeti lámpa egyszerű, elegáns dizájnnal. A 3 az 1-ben funkció lehetőséget ad a felhasználónak, hogy válasszon 3 különböző fényhőmérséklet közül. Fényhőmérséklet: 3000K, 4000K és 6400K. A váltásukhoz a lámpa alsó részén található kapcsoló szolgál (lásd a képet). A lámpa LED technológiája akár 80%-kal kevesebb energiát fogyaszt, mint a hagyományos izzó. Egyszerű felépítése miatt könnyen telepíthető. Alkalmas nappalikba, hálószobákba, dolgozószobákba, folyosókra, éttermekbe vagy szállodákba. A lámpa része egy LED fényforrás is. Garanciaidő: 3 év.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 180 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4000 K/6400 K |
| A teljes fényáram | 2600 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Series | BERET V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Vélemények
Hasonló termékek

LED mennyezeti lámpa LED/24W/230V 35cm 3000K/4000K/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti lámpatest LED/12W/230V 26cm 3000K/4000K/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Profile Snowball egy áramkörös sínrendszeres lámpafej
Konyhába, műanyag, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Tuba három áramkörös sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, halogén
Raktáron
Minimal LED sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Kasai általános mennyezeti lámpa
Konyhába, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fekete füstös üveggel - Pillon
Üveg, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa VELVET STAR LED/24W/230V á. 40 cm krém/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 73092 - SOMA spotlámpa 2xE14/40W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED Mennyezeti lámpa LED/36W/230V á. 50 cm 3000/4000/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Mennyezeti lámpa LED/18W/230V á. 31 cm 3000/4000/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Set Tru Multitrack sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Top általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Tahoe általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fekete füstüveggel - Dome
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Arcturus általános mennyezeti lámpa
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, kerek
Raktáron
Ali általános mennyezeti lámpa
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Pills általános mennyezeti lámpa
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható mennyezeti lámpa LED/40W/230V 3000K/4000K/6500K + DO
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Orion - Mennyezeti lámpatest FROST 1xE27/60W/230V fehér
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Ufo
LED, üveg, fém
Raktáron
Lina lámpatest
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Halo általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpatest MILKY WAY LED/36W/230V 3000K átm. 48 cm
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Lina lámpatest
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Profile sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa sárgaréz kék üveggel - Sandra
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Briloner 3467-415 - LED Mennyezeti lámpa FIRE LED/21W/230V 30x30 cm
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Bryson általános mennyezeti lámpa
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi - VELVET LED mennyezeti lámpa 24W 230V 3000/4000/6400K krém/arany
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa BENEDYKT 2xE27/20W/230V átm. 33 cm fekete
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
3 darabos csomag Philips Hue WACA dimmelhető LED izzó E27/8W/230V 2200-6500K
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED RGBW dimmelhető spotlámpa SELE 4xGU10/4,8W/230V fehér
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MOON LED/18W/230V króm IP44
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 94244 - LED függeszték CARTAMA 4xLED/4,5W/230V
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás







