








Méretek 50-100×50-200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Megvilágított LED-es tükrök különböző formákban a fürdőszobába. Kínálatunkban kerek, négyzet alakú, téglalap alakú és lekerekített LED-tükrök szerepelnek. Válassza ki a tökéletes formát az egyedi belsőépítészeti megoldásokhoz.
| Szélesség: | 50-200 cm |
|---|---|
| Magasság: | 50-100 cm |
| Világítással | Igen |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Üvegvastagság | 4mm |
| Tükör típusa | LED tükrök |
| Led diódák színe | Meleg fehér 3000K / Semleges fehér 4500K / Hideg fehér 7000K / Philips LED 6500K/ Phillips LED 4500K |
| A háttérvilágítás fényereje | Meleg fehér 1020lm / Semleges fehér 1020lm / Hideg fehér 1020lm / Philips LED 1500lm |
| A tükör vastagsága - premiumline | 36 mm |
| A tükör vastagsága - ambientline | 31 mm |
| A tükör célja | Professzionális smink, Dekoratív, Díszes |
| A led izzók száma | 120 / m |
| Led diódák élettartama | 15 000h óráig / Phillips LED 45 000h |
| Áramfelvétel | 9,6 W / m |
| Védelmi szint | IP20 |
| Energiaosztálya | A++ |
| Garancia | 2 éves |
| Tükör alakú | Szögletes |
| Előnyben részesített helyiségek | Fürdőszoba, Nappali, Folyosó, Hálószoba, Étkező |
| Szállítás | A megfelelően előkészített csomagolás garantálja a biztonságos házhoz szállítást |
| A készletben | Szerelési tartozékok, összeszerelési útmutató |
| Felületkezelt szélek | Tükör polírozott élekkel |
| Polc | Polc nélkül |
| Stílus | Modern |
| Irányultság | Vízszintes |
| Gyártó | Artforma |

Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Raktáron
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, ovális
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással, kerek
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás
Világítással
Kiszállítás 1 hét múlvaIngyenes szállítás