



Méretek 120×80 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fotel anyaga 70% pamut / 30% poliészter Fém Színe: Fekete Fotel mérete Szélesség: 80 cm Ülésmélység: 60 cm Magasság: 120 cm Teherbírás: 120 kg A 4 akasztókötél tartozéka a csomagnak. A csomag nem tartlamazza az állványt. Inspirálódjon tovább Kert Kiegészítők és dekorációk Fürdőszoba Konyha Lakástextil Hálószoba
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Magasság: | 120 cm |
| Anyag | Fém |
|---|---|
| Típus | Függő |
| Szín | Fekete |
| Termék színe | Fekete |
| Teherbírás | 120 kg |
| Fotel anyaga | Pamut, Fém |
| Állvány | Nem |
| Párnázat | Nincs párnázat |
| Ülés mélysége | 60 cm |
| Rögzítés módja | Rögzítéshez |
| Súly | 5 kg |

120×80 cm, fém, függő
Raktáron
130×80 cm, fém, párnával
Raktáron
130×80 cm, fém, párnával
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
200×108 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Párnával, műrattan, karfás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
122×105×75 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Természetes rattan, hinta
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Fa, fém, párnával
RaktáronIngyenes szállítás
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
115×108×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Fa, párnával, akácfa
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
130×100 cm, fa, párnával
Raktáron
Fém, párnával, függő
Raktáron
Fém, párnával, egyszerű
Raktáron
Műrattan, karfás, egyszerű
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fa, karfás, egyszerű
Raktáron
Műanyag, fa, fém
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
Fém, függő
Raktáron
Fa, teakfa, karfás
Raktáron
Fém, karfás, egyszerű
Raktáron
Párnával, műrattan, függő
Raktáron
Összecsukható, párnával, műrattan
Raktáron
Fém, párnával, karfás
Raktáron
Fa, párnával, egyszerű
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron