

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED spotlámpa fényerőszabályzó funkcióval. Választhat fehér fény módot vagy RGB funkciót. A távirányítót tartalmazza. Elemek a távirányítóhoz 1xCR2025 (tartozék).
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Feszültség | 230V |
| Billenthető | Igen |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Fém |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Távirányító/RGB |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | E14 |
| Izzó típusa | P45 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Izzók száma | 3 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Stílus | Egyéb |
| Series | ENEA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Felületre szerelhető
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, süllyesztett, fém
RaktáronLED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronLED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
RaktáronModern stílusú, 230V, felületre szerelhető
Raktáron
LED, süllyesztett, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, modern stílusú, középfehér
Raktáron
Üveg, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításLED, modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
Süllyesztett
RaktáronLED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Felületre szerelhető, billenthető
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, halogén, modern stílusú
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Felületre szerelhető, fém
Raktáron
Süllyesztett, fém
Raktáron
LED, süllyesztett, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Süllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás