










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A puha, természetes motívumokkal díszített flanel ágyneműhuzat biztosan nem hagyja cserben a hideg éjszakákon. Dobja fel hálószobáját a szürke tónusok meleg, rózsaszín és piros árnyalatokkal való kombinálásával. A gallyak, levelek és bogyók természetes motívumait gyengéd szívek egészítik ki, amelyek senkiben sem hagynak kétséget afelől, hogy mennyire szereti a kényelmes éjszakai alvást. A finom pamutflanel jellegzetes bolyhosságának köszönhetően csodálatosan puha és meleg, így ideális a hűvös őszi és téli éjszakákhoz. Az ágynaműhuzat megfordítható - az egyik oldalon szürke színű, nagyobb mintával, a másik oldalon fehér színű, kisebb mintával. Praktikus cipzárral záródik. A párnahuzatok méteráruból vannak varrva, és a különböző minták miatt kissé eltérhetnek. A készlet tartalma: · 1x párnahuzat 70 x 90 cm · 1x paplanhuzat 140 x 220 cm
| Anyag | Pamut, Flanel |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
A minőség megfelel az árnak. Legközelebb itt már nem vásárolok ágyneműt.
Szép minta
A flanel összességében vékony és nem túl jó minőségű.
A színes oldal keményebb, mint a fehér.
Az ágynemű ferde varrású, így a megvásárolt 220 cm hossz helyett az egyik oldalon csak 210 cm van.
Valóban szép ágyneműhuzat.
Kellemes tapintású anyag
Nagyon elégedett vagyok.

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron