











A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 8395 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Hangolódjon rá a karácsonyi harangok csilingelésére a puha mikroflanel ágyneműhuzatokkal. A bájos karácsonyi motívumok a fehér és a szürke meleg árnyalatának finom kombinációjában garantáltan meghozzák a megfelelő otthoni kényelmet, és kellemesebbé teszik a karácsonyi várakozást. A mikroflanel ágyneműhuzat gyönyörűen puha és meleg - tökéletes társ a téli éjszakákhoz kicsiknek és nagyoknak egyaránt. A mikroflanel gyorsan szárad, nem igényel vasalást mivel nem gyűrődik, és még az érzékeny bőrre is gyengéd. Az ágyneműhuzat megfordítható - az egyik oldalon karácsonyi minta szarvasokkal, fákkal és díszekkel, a másik oldalon különböző formájú hópelyhek motívuma. A maximális kényelem érdekében az ágyneműhuzat praktikus cipzárral van ellátva. A párnahuzatokat méteráruból varrják, és a különböző minták miatt kissé eltérhetnek. A készlet tartalma: · 1x párnahuzat 70 x 90 cm · 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
| Anyag | Mikroflanel, 100% poliészter, Mikroplüss |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 240 g/m2 |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Még nem próbáltam ki.
Nagyon meleg.
Puha, meleg.
Meleg
puha, kellemes anyag

Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron