
Mennyezeti lámpa fekete 78 cm beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval - Rowin
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mennyezeti lámpa modern dizájnnal. A fényerő csökkentése és a fény hőmérsékletének beállítása 3000 K és 6500 K között. A távirányító (tartozék) a világítás vezérlésére szolgál.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 33 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 33 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 285 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 4100 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 33 W |
| Series | CONTROL Prezent, NURRIA Prezent |
| Gyártó | Prezent |

LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, üveg, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron