








Méretek 79×95×200 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a tömör asztallapos, gyönyörű fa csomókkal és szemcsékkel ellátott ebédlőasztal közel hozza a természetet. A rusztikus stílus ihlette bútor egyaránt illik, rusztikus, skandináv vagy akár a modern dekorációhoz is. A vastag, fekete színű fém lábaknak köszönhetően a klasszikus és modern stílus tökéletesen ötvöződik. Tágas terekben is magára vonja a figyelmet. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 95 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Fa |
| Alak | Téglalap |
| Asztalláb típus | Három láb, X alakú |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
| Név | VALBO |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 99 kg |
| Terhelhetőség | 200 kg |
| Főbb anyagok | Akácfa |
| További anyagok | Fém, Akácfa |
| Sku | 158849 |

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120×120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

75×100×60 cm, modern stílusú, fém lábakkal
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76 cm, ⌀ 120 cm, kerek, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban