




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magas IP védettséggel rendelkező fali lámpa, érzékelővel felszerelve.Alkalmas terasz vagy kültéri lépcső világítására.Szürkületi beállítás 2-2000 lx.Érzékelő hatótávolsága 6 m.Világítási idő 5 s - 10 perc.Érzékelési tartomány 105°.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas/Garázs |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 165 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2350 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 16 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | CASAZZA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló, fém, műanyag
Raktáron
Szolár, 12V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, álló
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém, műanyag
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron