



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 19590.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Garázs |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 180 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2650 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18,5 W |
| Series | CASAZZA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, 12V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás