Hasonlítsd össze az árakat 18 230 Ft-tól 21 190 Ft-ig 2 webáruházban:
Rabalux - LED mennyezeti lámpatest LED/22W/230V szürke
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 18 230 Ft és 21 190 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 18 230 Ft
- 2026. 03. 24. - 18 230 Ft
- 2026. 03. 02. - 22 600 Ft
- 2026. 02. 26. - 24 105 Ft
- 2026. 02. 19. - 22 600 Ft
- 2026. 05. 11. - 18 230 Ft
- 2026. 03. 24. - 18 230 Ft
- 2026. 03. 02. - 18 230 Ft
- 2026. 02. 26. - 18 230 Ft
- 2026. 02. 19. - 18 230 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern kialakítású mennyezeti lámpa csillagos égbolt effektussal. Nagyszerű nappali vagy hálószoba számára. Garancia: 5 év.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Fő anyag | Fém, Műanyag |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 67 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 1300 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Series | OTILIA Rabalux |
| Gyártó | Rabalux |
Ajánljuk

Lucide 30276/01/38 - Fali lámpa RÖMER 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Skandináv bézs fali lámpa félkör alakú 2-lámpás - Plaster
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED Fali lámpa LED/14W/230V 3000K fehér
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96478 - LED flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W taupe
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED NOCTIS fali spotlámpa USB-porttal LED/3W/230V+LED/9W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz fali lámpa fehér búrával és állítható karral - Ladas Deluxe
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern fekete fali lámpa 100 cm LED-del - Clockwise
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Natalie falikar
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Sophia falikar
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED Fali lámpa LED/10W/230V 3000K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fehér
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2759 - Mennyezeti lámpa ELISETT 2xE14/40W/230V
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED NOCTIS irányítható fali spotlámpa USB-porttal LED/3W/230V+LED/9W fekete
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa OAK 1xE27/60W/230V tölgy
Fa, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern, sárgaréz falikar 2-lámpás, állítható, USB-C porttal - Lesly
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern fekete fali lámpa 2 égős állítható - Lune
Klasszikus kapcsolóval, retró, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Skandináv fali lámpa bézs ovális - Plaster
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Brilagi - LED spotlámpa CRESTO 3xGU10/10W/230V zöld
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Acél fali lámpa 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED lépcsőlámpa mozgásérzékelővel LED/1,5W/230V 3000/4000/6000K
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fali lámpa fehér USB-vel és rugalmas karral - Flero
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Kültéri fali lámpa rozsdabarna színben, LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Esmee
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
EGLO 85979 - TROY 3 fali lámpa 1xE14/60W fehér
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
CSOMAG 6x LED Izzó Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest VESTAS LED/18W/230V 4000K IP54
Mennyezeti
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri lámpa BENE LED/24W/230V 26x26 cm IP54
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fehér IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fali kristály lámpa MOZART 2xE14/40W/230V arany
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED pult alatti lámpatest szenzorral BATTEN LED/14W/230V 120 cm fehér
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Gyerekszobai mennyezeti lámpa NIMBUS LINEN 4xE27/15W/230V 46x63 cm bézs
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
3 darabos csomag Philips Hue WACA dimmelhető LED izzó E27/8W/230V 2200-6500K
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED RGBW dimmelhető spotlámpa SELE 4xGU10/4,8W/230V fehér
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MOON LED/18W/230V króm IP44
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED fürdőszobai lámpatest ULTRA VÉKONY LED/18W/230V Ø 30 cm aranyszínű IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fürdőszobai tükörvilágítás TUBEO LED/6W/230V 40 cm IP44 ezüst
IP44, fali
Raktáron


