

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársonyszövet: Bluvel 10 sötétszürke Fa: Bükk Méretek Szélesség: 136 cm Ülésmélység: 55 cm Mélység: 75 cm Ülésmagasság: 42 cm Magasság: 90 cm Tegye otthonossá lakását skandináv stílusú kanapékkal. A két- és háromüléses kanapék ideálisak kis lakásokba, ahol helyet takarítanak meg. Ez a leggazdaságosabb megoldás az otthoni relaxációs zónához. A kanapék nemcsak a nappaliban dominálnak, hanem irodákba vagy gyerekszobákba is alkalmasak. Az összbenyomást fokozza a kanapé kellemes tapintású felülete. Az utóbbi évek trendje a puha bársony kárpitozás vagy jellemzően bordás kordbársony. Hagyja magát kényeztetni és pihenjen.
| Stílus | Skandináv |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Férőhely | Kétszemélyes |
| Váz anyaga | Fa |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Származási hely | PL |
| Térfogat | 717 |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Lábak | Lábakkal |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |
| Méret | Kétszemélyes |
| Fa dekoráció | Bükkfa |
| Nyithatóság | Nem nyitható |
| Ülésmagasság | 42 cm |
| Méretek | 136 x 75 x 90 cm |
| Teherbírás | Teherbiras 110 kg / 1 ulohely |

Skandináv stílusú, lábakkal, fa
Kiszállítás 1 hét múlva
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, mindennapi alváshoz, lábakkal
Raktáron
Ágyazható, modern stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyneműtartós, kétszemélyes, modern stílusú
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Lábakkal, szövet, párnákkal
Raktáron
Lábakkal, fa, állítható
Raktáron
Lábakkal, párnákkal
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
60×75×73 cm, ágyazható, mindennapi alváshoz
Kiszállítás 2 hét múlva
96×214×97 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
95×210×100 cm, ágyneműtartós, ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Kétszemélyes, lábakkal, szövet
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
75×155×105 cm, ágyneműtartós, kétszemélyes
Kiszállítás 1 hét múlva
Modern stílusú, mindennapi alváshoz, szövet
Raktáron
Ágyazható, skandináv stílusú, mindennapi alváshoz
Raktáron
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
75×155×105 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Szövet, állítható, háromszemélyes
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
60×75×73 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 2 hét múlva
Kétszemélyes, retró, szövet
Elérhető 5 webáruházban
Raktáron
84×135×72 cm, ágyneműtartós, kétszemélyes
Raktáron
90×180×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Kiszállítás 3 hét múlva
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Kiszállítás 1 hét múlva
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Álló
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron