


Méretek 34×39×39 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 20 387 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Bluvel 52 Szín Antik rózsaszín Méretek Szélesség: 39 cm Mélység: 39 cm Magasság: 34 cm Teherbírás: 100 kg Súly: 3,42 kg
| Szélesség: | 39 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 34 cm |
| Anyag | Kárpitozott |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Forma | Téglalap, Kerek |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Puffok | Igen |
| Származási hely | PL |
| Térfogat | 56 |
| Tárolóhely | Tárolóhely nélkül |
| Teherbírás | 100 kg |
| Huzat anyaga | Bársony szövet |

45×100×90 cm, kültéri, szövet
Ingyenes szállítás
38×110×38 cm, puffok, szövet

Szövet, kárpitozott, lábak nélkül
Raktáron
Modern stílusú, szövet, kárpitozott
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Puffok, lábakkal, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, szövet, lábakkal
Raktáron
38×61×38 cm, puffok, szövet
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
38×61×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Lábak nélkül
Raktáron
Tömörfa, lábak nélkül
Raktáron
Puffok, öko bőr, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
34×39×39 cm, puffok, szövet
Kiszállítás 1 hét múlva
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
Puffok, modern stílusú, szövet
Raktáron
38×110×38 cm, szövet, tárolóhellyel
Raktáron
38×110×38 cm, puffok, szövet
Raktáron
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, kárpitozott, téglalap alakú
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Raktáron
Puffok, kárpitozott, kerek
Raktáron
38×76×38 cm, puffok, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
Puffok, szövet, kárpitozott
Raktáron
44×90×65 cm, puffok, lábakkal
Raktáron
Puffok, modern stílusú, tömörfa
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Tárolóhellyel, téglalap alakú, lábak nélkül
Raktáron
Puffok, tárolóhellyel, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Puffok, modern stílusú, tömörfa
Elérhető 3 webáruházban

Álló
Raktáron
46×39×25 cm, fa, modern stílusú
Raktáron
60×75×73 cm, kihajtható, szövet
Kiszállítás 2 hét múlva
Anatómiai, téglalap alakú, klasszikus
Raktáron
25×120×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, kétoldalas
Raktáron
19×120×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
25×140×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
113×60×20 cm, fa, beltéri
Raktáron
25×90×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
20×80×200 cm, hab, kemény
Raktáron
21×160×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
21×180×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, kétoldalas
Kiszállítás 2 hét múlva
18×80×200 cm, rugós, hab
Kiszállítás 2 hét múlva