Hasonlítsd össze az árakat 11 691 Ft-tól 50 892 Ft-ig 2 webáruházban:
Paulmann 70624 - LED/20W állítható fényerő, MAXLED szalag 3m 230V + távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 11 691 Ft és 50 892 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 37 902 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 02. - 50 892 Ft
- 2026. 03. 08. - 50 892 Ft
- 2026. 05. 02. - 50 892 Ft
- 2026. 03. 08. - 50 892 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Az intelligens Tunable White fehér fényvezérlésnek köszönhetően a szalag színe egyénileg állítható. Lehetőség van a hideg munkafény, a nappali fény és a meleg fehér relaxációs világítás (3000-6500 K) között váltani. A készlet tartalmazza: LED szalagot, előtétet, vezérlőegységet és infravörös távirányítót. Könnyen használható öntapadós rendszer a problémamentes felszereléshez. Szükség szerint rövidíthető vagy további szalagokkal és csatlakozókkal bővíthető (max. 5 m). A bevonat védi a LED szalagot a fröccsenő víztől és portól. Hossz: 3 m. LED-ek száma: 180. A vezérlő 1xCR2025 elemmel működik (a csomagban található).
Specifikációk
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Stílus | Egyéb/Dekoratív |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Típus | LED szalag |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 1740 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Dugó típusa | C |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 120 W |
| Series | DECOVINTAGE Polux, MAXLED Paulmann, LED STRIPE Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |
Hasonló termékek

Brilagi - LED Napelemes fali lámpa PYRAMID LED/2W/3,2V 1300 mAh IP54
Szolár, fali, fém
Raktáron
LED kültéri dekorációs fényfüzér 25xE12/1W/230V 17,5 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Outsunny Napelemmel működő Kültéri Lámpa Kerti Állólámpa PE Wicker Gyanta LED Kerti Fény Acél Automata Be-/Kikapcsoló Ø18 x 37 cm Szürke | Aosom
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
GARTHEN Kerti napelemes világítás 4 db hideg fehér
Szolár
Kiszállítás 1 nap múlva
Philips - LED RGBW Dimmelhető kültéri lámpa Hue RESONATE LED/8W/230V IP44
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED dimmelhető kültéri fényfüzér 25xE12/1W/24/230V 17,5 m IP65 fekete + távirányító
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes LED lámpa mozgásérzékelővel - 48 LED
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
Kiszállítás 2 nap múlva
LED kültéri díszlánc 20xE12/1W/230V 20 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED napelemes utcai lámpa érzékelővel LED/22W/6V 6500K IP65 fekete + távirányító
Mozgásérzékelős, szolár, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED kültéri fali lámpatest érzékelővel TRIANGLE LED/42W/230V fekete IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED lépcsővilágító lámpatest mozgásérzékelővel LED/1,5W/230V 3000/4000/6000K fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes lámpa PIR mozgásérzékelővel - 146 COB
Mozgásérzékelős, szolár
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern kültéri szalagvilágítás 16M LED-del, 28 lámpás - Malai
RaktáronIngyenes szállítás
Kerti szoláris LED lámpa készlet – 3 db színváltó üveggömb
Szolár
Kiszállítás 1 nap múlva
LED Kültéri lámpa izzóval szürkületérzékelővel NEELY 1xE27/9W/230V IP54
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Kerti szoláris LED lámpa Garth – színváltó üveggömb
Szolár
Kiszállítás 1 nap múlva
Tay kültéri falikar
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED dimmelhető napelemes reflektor LED/50W/3,2V 5000K 6000 mAh IP65 fekete + távirányító
Szolár, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Stellar falikar
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri napelemes reflektor LED/15W/3,2V IP65 4000K fekete + távirányító
Szolár, fali, talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Kültéri reflektor érzékelővel LED/20W/230V 4000K IP65 fekete
Mozgásérzékelős, talajba építhető, 230V
Raktáron
Amel kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Cubic LED kültéri falikar
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Napelemes kerti fali lámpa - Solar Interaction 888 - fekete - fekete
Szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Rena talajba süllyeszthető kültéri lámpa
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa fekete, beépített LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Simon
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa antik arany mozgásérzékelővel IP44 - Charlois
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
LED Kültéri lámpa izzóval szürkületérzékelővel NEELY 1xE27/9W/230V IP54
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Margot kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Peder
Fali
Raktáron
Napelemes fali lámpa napelemmel - WORTH AIR W-780-7
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Kiszállítás 2 nap múlva
Brilagi-LED kültéri fali lámpa szenzorral TERNI LED/12W/230V antracit IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető gyerekszoba mennyezeti lámpa ASTRO LED/68W/230V 3000-6000K +távirányító
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás







