










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Világítsa meg a kültéri teret környezetbarát módon és energiafelhasználás nélkül. A lámpa érzékelővel van felszerelve, amely automatikusan bekapcsol sötétedéskor. 2 fényüzemmód. Töltési idő: 6-9 óra. Világítási idő: 8-12 óra. Táplálás: beépített 3,7V, 2200mAh Li-ion 18650 akkumulátor.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 200 lm |
| Típus | Szolár lámpa |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Feszültség | 3,7 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Elem élettartam | 12 h |
| Series | SOLAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Álló
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Álló, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás