










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Napelemes lámpa PIR mozgás- és alkonyatérzékelővel. Környezetbarát és energiatakarékos megoldás kültéri világításhoz. A lámpa érzékelővel van felszerelve, amely automatikusan bekapcsol sötétedéskor. 3 világítási mód. Töltési idő: 6-9 óra. Világítási idő: 8-12 óra. Érzékelési távolság: 2-6 m. Érzékelési szög: 60-120°. Táplálás: beépített 3,7V, 2200mAh Li-ion 18650 akkumulátor.
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 500 lm |
| Típus | Napelemes fali lámpa |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Feszültség | 3,7 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Kapacitás | 2200 mAh |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Elem élettartam | 12 h |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi, SOLAR Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron

Fali
Raktáron

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás