



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED kültéri reflektor érzékelővel. Érzékelő kapcsolási ideje: 20 s. Érzékelő hatótávolsága: 7 m. Üzemidő: 10 óra. Táplálás: 4xD elem (az elemek nem tartozékok).
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali |
| Funkció | Alkonyérzékelő/Érzékelős/LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| A teljes fényáram | 260 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 6 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Sugárzási szög | 95 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Bekötés módja | Elemes |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Series | BATTERY Osram |
| Gyártó | Osram |

Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, szolár, fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Szolár, fali, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Fali, talajba építhető
Raktáron
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag, fa
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető
Raktáron

Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, műanyag
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő
Raktáron
Fali, talajba építhető, műanyag
Raktáron
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Szolár, álló, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron