









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításaival. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. LED RGB dimmelhető spotlámpa a Philips Hue sorozatból. A Hue LILY sorozat alap készlete. A White And Color Ambiance (WACA) sorozat lámpái megmutatják, milyen könnyen válhat a fény mestere – játsszon a fény hőmérsékletével és színkombinációival kertje megvilágításában, teljesen az Ön fantáziája szerint. A lámpa földbe szúrható vagy falra szerelhető. Kiegészítő lámpaként alkalmas a 3 darabos Lily szetthez – megvásárolható itt. Fehér árnyalatok és 16 millió színárnyalat. Modern kültéri világítás pontosan az Ön elképzelései szerint (például a lámpák felkapcsolódhatnak, amikor hazaér, és elalszanak, amikor elindul). Hue Bridge eszköz birtoklása szükséges – nem tartozék. Az eszközök összekapcsolása a Wi-Fi jel erősségétől függ. A lámpa vezérelhető mobil eszközzel, táblagéppel, távirányítóval vagy hanggal (Amazon Alexa, Google Assistant vagy Apple HomeKit). A Philips Hue alkalmazással iOS és Android rendszereken távolról is vezérelheti a világítást, bárhol is legyen. A lámpa kifejezetten kültéri használatra készült, és szigorú teszteken esett át a megbízható működés érdekében (IP65 védettségi szint). A Hue Bridge összekötő eszköz lehetővé teszi, hogy több lámpát egyszerre vezéreljen vagy külön körökre ossza őket. Magas minőségű alumíniumból készült, hosszú élettartammal. További információkat a HUE rendszerről megtalálja cikkünkben.
| Típus | Talajba építhető |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Funkció | Irányítás telefonnal/Alexa/HomeKit |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| A teljes fényáram | 640 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Series | LOW VOLTAGE Hue |
| Gyártó | Philips |

Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Álló
Raktáron
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron

Fali
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, szolár
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás