Hasonlítsd össze az árakat 15 291 Ft-tól 18 290 Ft-ig 4 webáruházban:
Eglo 99221 - LED mennyezeti lámpa FUEVA 5 LED/20W/230V
Válogatott ajánlatok
Válassz 4 üzlet közül 15 291 Ft és 18 290 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1072 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 16. - 18 062 Ft
- 2026. 04. 11. - 18 062 Ft
- 2026. 04. 04. - 17 866 Ft
- 2026. 03. 29. - 17 941 Ft
- 2026. 03. 22. - 18 024 Ft
- 2025. 08. 25. - 16 990 Ft
- 2026. 05. 16. - 16 945 Ft
- 2026. 04. 11. - 16 945 Ft
- 2026. 04. 04. - 16 945 Ft
- 2026. 03. 29. - 16 945 Ft
- 2026. 03. 22. - 16 945 Ft
- 2025. 08. 25. - 16 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 16990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 20 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 141 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2300 lm |
| Series | FUEVA 5 Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Vélemények
Hasonló termékek

Cloud általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 31623 - LED mennyezeti lámpa MASERLO, 16 W, 230 V, átmérő 40,5 cm, szürke/ezüst
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 71046 - LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpatest DETTORA LED/18W/230V + távirányító
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED DESIGN MENNYEZETI LÁMPA+VEZÉRLÉS 90W
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Eco általános mennyezeti lámpa
LED, klasszikus kapcsolóval, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Cloud általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Sovana általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED MENNYEZETI LÁMPA OPÁL+RGB+CCT+TÁVVEZÉRLŐ+WIFI 24W
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Sovana általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Pan általános mennyezeti lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Ring általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Raktáron
Mennyezeti lámpa BOGDAN 2xE27/20W/230V átm. 33 cm fehér
Klasszikus kapcsolóval, 230V, kerek
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Eglo 96539 - LED dimmelhető mennyezeti lámpatest PALOMARO 1 LED/18W/230V
LED, konyhába, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Antonio általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Santana általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 2287 - LED mennyezeti lámpa ROB LED/32W/230V szögletes
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Alfa Aldo LED sínrendszeres lámpafej
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus mennyezeti lámpa szürke 30 cm - Drum
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Santana általános mennyezeti lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Marco általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Perfect álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
LED, távirányítós, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Marco általános mennyezeti lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED PANEL 7,5W/SMD/4000K/ FEHÉR
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Willow általános mennyezeti lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Acél mennyezeti lámpa beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható, 3 lámpás - Navara
LED, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Marco általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Santana általános mennyezeti lámpa
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Vomos általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm Planar 12 W-os ø215 mm kerek natúr fehér mennyezeti lámpa IP54-es védettségű
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Pan általános mennyezeti lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
Sovana általános mennyezeti lámpa
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa SIRJA DOUBLE 2xE27/15W/230V átm. 35 cm bézs
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips 17350/93/PN - Kültéri lámpa MYGARDEN MOONSHINE 2xE27/14W IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Fürdőszobai lámpa ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm fekete IP54
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Philips 1747330PN kültéri fali lámpa s érzékelővel 1xE27/60W/230V IP44
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 2xGU10/30W/230V fehér
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás



