Ajánljuk
Top Light Lucca 1 PIR - LED Kültéri fali lámpa LED/10W/230V IP54
13 790 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 13 790 Ft
- 2025. 11. 18. - 13 790 Ft
- 2025. 03. 24. - 13 790 Ft
- 2025. 03. 21. - 10 990 Ft
- 2024. 01. 15. - 13 790 Ft
Termékleírás
Kültéri fali világítás mozgásérzékelővel.Hatótávolság 8 m-ig, a világítási idő 10 mp és 10 perc között.Az érzékelő fényintenzitása beállítható 3 - 2000 lux között.
Specifikációk
| Típus | Kültéri fali lámpa |
|---|---|
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 65 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | LUCCA Top Light, OUTDOOR LIGHT Top Light |
| Gyártó | Top Light |































