









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 9690.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | MAYA Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron

Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás