









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Teremtsen tökéletes hangulatot a Philips Hue dimmelhető világításával. Energiatakarékos megoldás, amely távolról vezérelhető, és segít megalkotni az ideális fényviszonyokat, amelyek megfelelnek elképzeléseinek, tevékenységeinek vagy hangulatának. Kiegészítő szett a már ismert Philips Hue Calla világításhoz (tápegység nélkül). Fehér árnyalatok mellett 16 millió szín - RGB funkció RGB.A White And Color Ambiance (WACA) sorozat lámpái megmutatják, milyen könnyen válhat a fény mestere – játsszon a fény hőmérsékletével és színkombinációival kertje megvilágításában, teljesen az Ön fantáziája szerint.Modern kültéri világítás pontosan az Ön elképzelései szerint (például a lámpák felkapcsolódhatnak, amikor hazaér, és elalszanak, amikor elindul).Hue Bridge eszköz birtoklása szükséges – megvásárolható itt.A komponensek összekapcsolása a Wi-Fi jel hatótávolságától függ.A lámpa vezérelhető mobil eszközzel, táblagéppel, távirányítóval vagy hanggal (Amazon Alexa, Google Assistant vagy Apple HomeKit).A Philips Hue alkalmazások segítségével iOS és Android rendszereken távolról is vezérelheti a lámpákat, bárhol is tartózkodik.A lámpa kifejezetten kültéri használatra készült, és szigorú teszteken esett át a megbízható működés érdekében (IP65 védettségi szint).A Hue Bridge összekötő eszköz lehetővé teszi, hogy több lámpát egyszerre vezéreljen, vagy különböző zónákra ossza őket.
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Feszültség | 24V |
| Funkció | Irányítás telefonnal/Alexa/HomeKit |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2200-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP65 |
| A teljes fényáram | 640 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Hely | Kert és utak |
| Series | HUE CALLA Philips |
| Gyártó | Philips |

Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, 230V
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Szolár
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Függő
Raktáron

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás