Hasonlítsd össze az árakat 22 041 Ft-tól 24 490 Ft-ig 4 webáruházban:
Eglo 96481 - LED flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W szürke
Válogatott ajánlatok
Válassz 4 üzlet közül 22 041 Ft és 24 490 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 23 503 Ft
- 2026. 02. 06. - 23 503 Ft
- 2026. 01. 26. - 23 750 Ft
- 2026. 01. 22. - 24 365 Ft
- 2026. 01. 08. - 23 445 Ft
- 2026. 01. 01. - 24 365 Ft
- 2025. 12. 18. - 23 445 Ft
- 2025. 11. 18. - 23 654 Ft
- 2025. 08. 26. - 24 185 Ft
- 2025. 08. 19. - 22 268 Ft
- 2025. 08. 15. - 23 266 Ft
- 2026. 05. 30. - 22 030 Ft
- 2026. 02. 06. - 22 030 Ft
- 2026. 01. 26. - 22 030 Ft
- 2026. 01. 22. - 23 990 Ft
- 2026. 01. 08. - 20 810 Ft
- 2026. 01. 01. - 23 990 Ft
- 2025. 12. 18. - 20 810 Ft
- 2025. 11. 18. - 20 810 Ft
- 2025. 08. 26. - 23 770 Ft
- 2025. 08. 19. - 19 500 Ft
- 2025. 08. 15. - 19 592 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern falra szerelhető lámpa. A lámpa irányítható olvasólámpával rendelkezik, amely LED fényforrással van ellátva (a csomag része). A fő lámpatesthez szükséges E27 foglalatú izzó nem tartozék.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Foglalat | E27/Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM/IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Fali lámpa |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 40 W |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Izzók száma | 2 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,8 W |
| A teljes fényáram | 320 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7,6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | WALL PASTERI |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED FALI LÁMPA FA ÉS FÉM 6,5W 6500K
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
LED FALI LÁMPA FA ÉS FÉM 6,5W 2700K
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Brilagi - Fényerőszabályozható LED lámpatest PORTOFINO LED/85W/230V Ø 120 cm ezüst+távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Elstead PL1-20-PB - Kép megvilágítás PICTURE 2xE14/40W/230V arany
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Amedeo
Fém, kristály, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Hampton falikar
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern fali lámpa fekete szürke árnyékolóval - Brescia
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Fali lámpa KLARA 1xE14/40W/230V arany
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Vitton
LED, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - DAYA LED fali lámpa 1xE14/40W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Picasso falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Marco több ágú mennyezeti lámpa
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Balor falikar
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96478 - LED flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W taupe
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo DUAIA 900838 Plafonlámpa 1x40W/E27 IP20
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Filomena falikar
LED, modern stílusú, üveg
Raktáron
Rabalux 3133 - Fali spotlámpa RATTAN 1xE14/15W/230V rattan
Fém, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 43514 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/10W/230V
LED, fa, fém
Raktáron
Design fali spotlámpa bronz színben, átlátszó üveggel - Domo
Modern stílusú, üveg, fém
Raktáron
Philips Hue IRIS LED RGB asztali lámpa, állítható, 8,2W, 230V, réz
LED, távirányítós, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa fekete olvasólámpával és 18 cm-es világosbarna árnyékolóval - Brescia
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus fali lámpa arany színű fekete bársony árnyékolóval - Combi
Fém, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Rabalux 2759 - Mennyezeti lámpa ELISETT 2xE14/40W/230V
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Képmegvilágító DANAE 2xE14/4W/230V 3000K bronz
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa fekete rugalmas karral és arany árnyékolóval 15 cm - Brescia
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Chillin falikar
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Vintage fali lámpa arany színben, árnyékoló nélkül - Matt
Fém, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Modern fekete fali lámpa arany színnel, LED-del, 3 lépésben dimmelhető, 3 égős - Sunrise 3
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern acél fali lámpa USB-C csatlakozóval, dönthető - Rex
Modern stílusú, okos, fém
Raktáron
Okos fali lámpa acélból, krémszínű árnyékolóval, WiFi-vel - Bergamo
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Brilagi - LED Dimmelhető flexibilis fali lámpa MAYA 1xG9/4W/230V fehér
LED, okos, fém
Raktáron


