




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 59990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Fő anyag | Fém |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Szürke |
| Forma | Kerek |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Feszültség | 230 V |
| Stílus | Egyéb |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 292 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 35 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 82 |
| Funkció | LED technológia |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 5300 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Hely | Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 35 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 35 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | LASANA Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Konyhába, dimmelhető, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, műanyag
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, szögletes
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Kerek, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Rusztikus, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Konyhába, japandi, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Távirányítós, okos, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, üveg
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás