



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Eglo márkától származik, raktárunkban van, ára 7390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Fő anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| Hely | Nappali |
| Funkció | LED technológia |
| Típus | Spotlámpa |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 640 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5,4 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | SALTO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Modern stílusú, üveg, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Világító
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron