Hasonlítsd össze az árakat 17 140 Ft-tól 21 390 Ft-ig 2 webáruházban:
17 140 Ft-tól2 webáruházban
Philips - Fürdőszobai tükörmegvilágító ROVER LED/5W/230V IP44 réz
17 140 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 17 140 Ft és 21 390 Ft közötti árkategóriában:
RaktáronIngyenes szállítás60 napos termékvisszaküldés
Termékleírás
Fürdőszobai tükörvilágítás LED technológiával. Fali rögzítés a tükör fölé. ClickFix rendszer az egyszerű felszerelésért.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Fal |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Stílus | Egyéb |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 730 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 50000 ON/OFF |
| Alak | Négyszögletes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Hely | Fürdőszoba |
| Series | ROVER Philips |
| Gyártó | Philips |
Ajánljuk

21 995 Ft23 219 Ft
Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

37 990 Ft
Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
9890 Ft
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
14 890 Ft
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
29 390 Ft
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
7390 Ft
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
29 390 Ft
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
7290 Ft8090 Ft
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
27 790 Ft
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
14 690 Ft
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
12 290 Ft
Prezent 1501 -Mennyezeti lámpa ASPEN 2xE27/60W/230V IP44
RaktáronIngyenes szállítás
49 090 Ft
Rabalux 6547 - Spotlámpa GRANDO 3xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
16 290 Ft
Philips Massive 50234/17/E7 - Spotlámpa BURLAP 4xE14/40W/230V
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
12 490 Ft
Eglo 6195 - Fali lámpa SENDERO 1xE27/60W/230V
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
12 990 Ft
LED Kültéri reflektor ADVIVE PLUS LED/100W/230V IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
7590 Ft
Jupiter 1707 - BORNEO fali lámpa 1xE27/60W/230V
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
22 690 Ft
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
21 190 Ft
Antonio 1xE27/60W/230V mennyezeti lámpa kábellel
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
18 890 Ft



