










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Egyszerű és elegáns lámpatest, amely tükör fölé szerelhető. A magas, IP44-es védettségi fokozatnak köszönhetően fürdőszobában is használható. Nappali fehér fényt ad: 4000K. A LED-technológiának köszönhetően akár 80%-kal csökkentheti az energiafogyasztást - energiatakarékos világítás hosszú élettartammal. Szerelhető falra vagy tükörre.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 660 lm |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 45 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | VESTRA Brilagi, TUBEO Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás