



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri világítás modern, egyszerű dizájnnal.Hordozó rozsdamentes acélból készült.Ideális világítás otthon, bejáratnál vagy lépcsőnél.LED világítás meleg fehér fényt bocsát ki.A 6W LED olyan fényt ad, mint egy klasszikus 47W izzó.A lámpatest megfelel az EyeComfort követelményeinek - kíméli és nem fárasztja a szemet.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A fényforrás átlagos élettartama | 24200 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 600 lm |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Izzók száma | 1 |
| Funkció | LED technológia |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Hely | Kert és utak |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Series | MYGARDEN PYTHON Philips |
| Gyártó | Philips |
Felhasználói értékelések
Könnyű összeszerelés, kiváló fényhatás, alacsony súly, eddig semmilyen negatívumot nem tapasztaltam. A képen meleg fehér fény.

Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás


Álló
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fém
Raktáron

Álló
Raktáron

Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron