Hasonlítsd össze az árakat 15 990 Ft-tól 18 290 Ft-ig 2 webáruházban:
Eglo 94626 - LED fürdőszobai lámpatest MOSIANO LED/3,3W/230V IP44
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 15 990 Ft és 18 290 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 1840 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 22. - 17 830 Ft
- 2026. 01. 29. - 17 830 Ft
- 2026. 01. 25. - 17 217 Ft
- 2026. 01. 05. - 17 287 Ft
- 2025. 12. 26. - 17 357 Ft
- 2025. 12. 18. - 15 990 Ft
- 2026. 05. 22. - 15 990 Ft
- 2026. 01. 29. - 15 990 Ft
- 2026. 01. 25. - 15 990 Ft
- 2026. 01. 05. - 15 990 Ft
- 2025. 12. 26. - 15 990 Ft
- 2025. 12. 18. - 15 990 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A MOSIANO mennyezeti LED lámpa a modern dizájnt és a kiváló kidolgozást ötvözi.A fém és opál üveg kivitel hangsúlyozza a lámpa elegáns dizájnját.Az IP44 védettségnek köszönhetően fürdőszobai világításként is alkalmas.A LED fényforrás része a terméknek.Meleg fehér fényben világít.
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Alak | Kerek |
| Feszültség | 230 V |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3,3 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 340 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Hely | Fürdőszoba |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Series | MOSIANO Eglo |
| Gyártó | Eglo |
Hasonló termékek

Rabalux 75048 - LED fürdőszobai tükörvilágítás OLIRO LED/6W/230V IP44 40 cm króm
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Redo01-3269-LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás ASTON LED/12W/230V CRI90 IP44 króm
IP44, fali, beépíthető
RaktáronIngyenes szállítás
Slim Square álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Raktáron
Eglo 99777- LED fürdőszobai tükörvilágítás TRAGACETE LED/15,5W/230V IP44 60 cm
IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96066 - LED Fürdőszobai lámpa PANDELLA LED/14W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96064 - LED Fürdőszobai lámpa PANDELLA LED/7,4W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 95282 - LED CAPRI fürdőszobai lámpa LED/11W/230V IP44
IP44, mennyezeti, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 74051 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás GALENZANA LED/7,4W/230V IP44 króm
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - 3x ABROSA LED 9W 230V IP44 für Badezimmer dimmbar Set
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Linz álmennyezetbe süllyeszthető spotlámpa
IP44
Raktáron
Slim Square álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44
Raktáron
Eglo 96542-LED Dimmelhető fürdőszobai fali lámpa ROMENDO 2xLED/7,2W/ IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 96937 - LED Fürdőszobai tükörmegvilágító CABUS 3xLED/4,5W/230V
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - LED fürdőszobai mennyezeti lámpa DORIS LED/17W/230V 2700K IP44
IP44, mennyezeti
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED fürdőszobai mennyezeti lámpa FRAME LED/50W/230V 60x60 cm IP44 bézs
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fürdőszobai spotlámpa fehér 3-lámpás IP44 - Ducha
IP44
Raktáron
Brilagi - TUBE LED fürdőszobai tükörvilágítás 15W/230V 3000/4000/6500K IP44 króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Lamir álmennyezetbe süllyeszthető lámpa
IP44, beépíthető
Raktáron
Briloner 2092-048 - LED Fürdőszobai lámpa SURFLINE 4xLED/4,5W/230V IP44
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fürdőszobai mennyezeti lámpa CLARE 1xE27/24W/230V átm. 20 cm IP54 bézs
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fehér spotlámpa 1 fázisú sínrendszerhez GU10 35mm - Slimline Uzzy
Raktáron
LED fürdőszobai tükörvilágítás LED/5W/230V 4000K 30 cm IP44 króm
IP44, fali, beépíthető
Raktáron
Eglo 901126-LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MUSURITA LED/14,6W/230V IP44 bézs
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW dimmelhető fürdőszobai spotlámpa TURYN 2xGU10/4,8W/230V IP44 fehér
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 901469-LED RGBW Dimmelhető fürdőszobai lámpa ROVITO-Z 17,2W/230V 30x57cm IP44 fekete
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 30894 - LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest FUEVA LED/20,5W/230V IP44
IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Sabia dekoratív fali lámpa
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Kanlux 26681 - ASTEN LED 12W 230V IP44 fürdőszobai tükörvilágítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Strühm Sumru LED 12W-os 65X425 mm natúr fehér tükör feletti lámpa
IP44
Raktáron
LED Fürdőszobai tükörmegvilágítás GROVA LED/13,2W/230V IP44 4000K 60 cm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 75032 - LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa ZOYA LED/18W/230V IP44 fehér
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fürdőszobai spotlámpa TURYN 2xGU10/10W/230V IP44 fehér
IP44, mennyezeti
Raktáron