


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az izzók RGB funkcióval rendelkeznek. A vezérléshez távirányító tartozik (a csomag része). A távirányítóval az izzókat be- és kikapcsolhatja, a fényerőt szabályozhatja és színüket változtathatja.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Funkció | Távirányító/Dimmelhető távirányítóval/RGB |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 35 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 7500 ON/OFF |
| Foglalat | GU10 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Típus | Spotlámpa |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Fürdőszoba |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9,6 W |
| Series | TURYN Polux |
| Gyártó | Polux |

IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás