






Méretek 77×90×260 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Széthúzható kerámia étkezőasztal Natasha 180-220-260 cm láva Ha kedveli a nem mindennapi dolgokat otthonába, akkor a Natasha étkezőasztal pont Önnek való. A tágas asztallap kiváló minőségű olasz kerámiából készült, amely nagyon tartós. A felszíne kissé durvább, hogy nemes megjelenést biztosítson. A robusztus ipari megjelenésű keresztezett lábak tökéletes kontrasztot biztosítanak a kerámia asztallaphoz. Az asztal egy különlegessége a középen lévő kihúzható deszka. A kihúzásával az asztal meghosszabbítható, így már nem okoz gondot nagy családi vagy baráti összejövetel tervezése. Ha nincs szüksége több helyre, egyszerűen húzza össze az asztallapot, és a deszka automatikusan visszahúzódik. Méret: 180-220-260cm x 77cm x 90cm (sz x ma x mely)Szín: feketeAnyag: kerámia, MDF, biztonsági üveg, fém
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 260 cm |
| Magasság: | 77 cm |
| Meghosszabbíthatóság | Bővíthető |
|---|---|
| Alak | Téglalap |
| Stílus | Ipari |
| Szín | Fekete |
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Asztalláb típus | Klasszikus, Három láb, X alakú |
| Súly | 175 kg |
| Hossz | 260 cm |
| Anyag | Üveg |
| Gyártó | Invicta |

77×120-210×120 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
75×120 cm, ⌀ 120 cm, bővíthető, kerek
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, tölgyfa
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×80×80 cm, bővíthető, tölgyfa
Kiszállítás 1 hét múlva
76×80×80 cm, kerek, modern stílusú
Kiszállítás 1 hét múlva
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×100×100-135 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Raktáron
75×140-180×80 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
Bővíthető, tölgyfa, 6-személyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75 cm, ⌀ 115 cm, bővíthető, kerek
Raktáron
77×110 cm, bővíthető, kerek

75×120×70 cm, tölgyfa, matt

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Kerek, 6-személyes, fém lábakkal
Raktáron
Bővíthető, kerek, tölgyfa
Raktáron