Ajánljuk
4Home Feathers pamut ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Szép megjelenés, mint a képen (57%)
- Kellemes, minőségi pamut anyag (71%)
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 6295 Ft
- 2026. 03. 04. - 6295 Ft
- 2026. 02. 25. - 7045 Ft
- 2026. 02. 23. - 7145 Ft
- 2026. 02. 20. - 7995 Ft
- 2026. 02. 18. - 8995 Ft
- 2026. 02. 12. - 6545 Ft
- 2026. 02. 06. - 8995 Ft
- 2025. 09. 23. - 9995 Ft
- 2025. 09. 09. - 7996 Ft
- 2025. 06. 26. - 9995 Ft
- 2025. 06. 06. - 6845 Ft
- 2025. 05. 14. - 5995 Ft
- 2025. 03. 04. - 5845 Ft
- 2025. 03. 01. - 5545 Ft
- 2025. 02. 14. - 6095 Ft
- 2025. 02. 06. - 5945 Ft
- 2024. 12. 18. - 5645 Ft
- 2024. 10. 07. - 5995 Ft
- 2024. 09. 05. - 6795 Ft
- 2024. 08. 26. - 6495 Ft
- 2024. 07. 22. - 7195 Ft
- 2024. 04. 23. - 6445 Ft
- 2024. 01. 15. - 6245 Ft
Termékleírás
Egyszerű, elegáns, misztikus. A puha tollak simogatása álomba szenderíti ezen az eredeti pamut ágyneműhuzaton nyugtató színkombinációban. A kontrasztos fehér alapon kék árnyalatú tollak motívuma lágy és légies érzetet nyujt, így egyszerű jellegzetes stílust kölcsönöz hálószobájának.Az ágyneműhuzat minődégi 100% pamutból készült, ami garantálja a kellemes alvást. A minta mindkét oldalán azonos. A tökéletes kényelem érdekében praktikusan cipzárral zárható. A készlet tartalma: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 115 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Szép megjelenés, mint a képen (57%)
- Kellemes, minőségi pamut anyag (71%)
- Színtartó mosás után is (57%)
Felhasználói értékelések
Szép pamut ágyneműhuzat, ugyanúgy néz ki, mint a képen. Mosás után is megtartja a színeit és az alakját.
A termék kiváló minőségű, előnye, hogy a huzatok cipzárasak.
Nagyon elégedett vagyok az ágyneműhuzatokkal. Megfeleltek az elvárásaimnak. Kellemes anyag és gyönyörű színek.
Az ágynemű olyan, mint a képen, a pamut minőséges és színben is megfelel a képen láthatónak. Elégedett vagyok.
Jó.
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Hape Puzzle - Négy évszak
18×48 cm
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron




































