









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3545 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Pamut ágyneműhuzat a tökéletes ünnepi hangulatért a hálószobában is. A piros és krémszínű kombinációban pompázó karácsonyi ágyneműhuzat számos tematikus motívummal garantáltan varázslatos álmokat biztosít, amelyek tele vannak ünnepi örömmel és a csengő csilingelésével. A puha és kellemes 100%-os pamut komfortos alvást biztosít.Az ágyneműhuzat kétoldalas - az egyik oldalán piros, karácsonyi ajándékok vidám motívumával, a másik oldala pedig visszafogott krémszínű, amelyet finom magyalmotívum díszít. Ideális ötvözet a kreatív kombinációhoz. A maximális kényelem végett az ágynemű praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Piros |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Elégedett
Szép
Festenek
Erről a termékről semmi rosszat nem tudok mondani.
Gyönyörű színek még mosás után is.
Az ágynemű nem csúszik, nagyon elégedett vagyok.
szép

Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron