









A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 15 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tegye kellemesebbé nemcsak a fagyos éjszakákat ezzel a pihepuha ágyneműhuzattal, amely szó szerint bekuckózásra buzdít! Stílusos flanel ágyneműhuzat varázslatos karácsonyi mintákkal, a szürke-fehér visszafogott kombinációjával, amely garantáljan elhozza otthona igazi nyugalmát. A finom pamut flanel a jellegzetes felületének köszönhetően nagyszerűen puha és meleg, az ágynemű így ideális a hideg őszi és téli éjszakákra.Az ágyneműhuzat kétoldalas – az egyik oldalán karácsonyi minta látható szarvasokkal, fenyőfákkal és díszekkel, a másik oldalán pedig különféle alakú hópelyhek – ezáltal szabadon kombinálhatja és változtathatja ágyát mindennap. A maximális kényelem végett az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 2 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 220 x 200 cm
| Anyag | Pamut, Flanel |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony, Őszi |
| Típus | Francia |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 220 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 220 x 200 cm, 2 db 70 x 90 cm |
| Súly | 140 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Szép
kiváló minőség, szép minta
Gyors szállítás, a valós megjelenés megfelel a bolt weboldalán lévő fényképeknek. Az ágynemű nagyon kellemes tapintású, és az anyaga alapján úgy tűnik, hogy hosszú ideig tartós lesz.
szép minta, a flanel meleg, puha.
vékonyabb rétegű szövet

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron