





A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseA legjobb ár az elmúlt 30 napban: 4195 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Varázsoljon kellemes téli hangulatot otthonába ezzel az aranyos pamut ágyneművel. A vidám motívum rénszarvasokkal és karácsonyfákkal garantáltan elbűvöli a játékos minták szerelmeseit. A skandináv stílusú, lágy pasztellszínekkel kiegészített decens fehér alap bármelyik hálószobába illik, és tökéletes téli hangulatot varázsol otthonába.A kényelmes 100% pamut biztosítja a jó és zavartalan alvást. Az ágyneműhuzat megfordítható - egyik oldala mintás, másik oldala egyszínű. Praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ugyanaz, mint a képen, és pont ezt szerettem volna.
Semmi
Szép, jól megvarrt
Az anyag vékony, jobb minőségűre számítottam.
Ne vásárolja meg.
Rossz minőségű anyag, a kabáton a cipzár akad, a kocsi elakad.
Sajnos, gyenge minőségű rongydarab.
Kiváló anyag

Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, len, cipzáras
Raktáron
Pamut, flanel, cipzáras
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron

Egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, gombos
Raktáron
Pamut, virágos, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Elektromos, álló
Raktáron

63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron


Dínós, baba
Raktáron
18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×36 cm
Raktáron