




Méretek 4×120×24 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: Fehér Méretek Szélesség: 120 cm Mélység: 23,5 cm Magasság: 4 cm Súly: 4 kg Kialakítás Stílusos dekoráció bármely helyiségbe Lehetőség kreatív polckombinációkra A szerelési anyagok nem tartoznak a csomaghoz Minden gondosan kiválasztott kiegészítő révén az otthona egyedi tükrévé válik az Ön személyiségének és történetének. Minden részlet, legyen az egy történettel rendelkező kis dekoráció, polc tele kedvenc könyvekkel vagy növények, amelyek a természet illatát hozzák be, karaktert és mélységet ad a térnek. Ahogy fokozatosan telepíti az otthonát személyes elemekkel, egy olyan hely alakul ki, amely nemcsak praktikus, hanem főleg tele van nyugalommal és inspirációval. Egy ilyen tér emlékeztet a mindennapi élet örömeire, de meg is tud nyugtatni és energiával feltölteni. Minden darabnak megvan a maga helye és értelme - együtt harmonikus egészet alkotnak, amelyben igazán otthon érezheti magát.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Magasság: | 4 cm |
| Forma | Egyenes, Szabálytalan |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Szett | Darabos |
| Elhelyezés típusa | Fali polc |
| Súly | 4 kg |

Sarok, laminált, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron