




Méretek 4×120×24 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag MDF: Fehér Méretek Szélesség: 120 cm Mélység: 23,5 cm Magasság: 4 cm Súly: 4 kg Kialakítás Stílusos dekoráció minden helyiségbe Kreatív polckombinációk lehetősége A szerelési anyagok nem tartoznak a csomaghoz Minden gondosan kiválasztott kiegészítővel az otthonod egyedivé válik, tükrözve a személyiségedet és a történetedet. Minden részlet, legyen az egy történettel rendelkező kis dekoráció, egy kedvenc könyvekkel teli polc, vagy olyan növények, amelyek természetes légkört hoznak, karaktert és mélységet adnak a térnek. Ahogy lépésről lépésre megtöltöd az otthonodat személyes elemekkel, egy olyan helyet hozol létre, amely nemcsak praktikus, hanem elsősorban tele van kényelemmel és inspirációval. Egy ilyen tér emlékeztet a mindennapi élet örömeire, de képes megnyugtatni és energiával feltölteni. Minden darabnak megvan a helye és jelentősége - együttesen alkotnak harmóniát, ahol valóban otthon érezheted magad.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 24 cm |
| Magasság: | 4 cm |
| Forma | Egyenes |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Szett | Darabos |
| Elhelyezés típusa | Fali polc |
| Súly | 4 kg |

Sarok, rusztikus, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok, laminált, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Kiszállítás 1 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
21×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
25×180×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
8×80×160 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron