







Méretek 78×49×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Bársony szövet: Rózsaszín Fém: Arany Méretek Szélesség: 49 cm Mélység: 55 cm Magasság: 78 cm Ülőmagasság: 48 cm Ülőfelület szélessége: 45 cm Ülőfelület mélysége: 41 cm Teherbírás: 110 kg Súly: 4,55 kg Kialakítás Designos kárpitozott szék Finom bársony huzat díszítő varrással Stabil fém láb Szétszerelt állapotban szállítjuk INCA Az INCA kollekció ötvözi az elegáns designt, a kényelmet és az univerzális felhasználást a modern belsőrészben. Jellegzetes kerekített formák, finom varrások és könnyű szerkezetek hozzák létre azt a harmonikus egészet, amely könnyedén kiegészíti az étkezőt, a dolgozószobát és a nappali teret is. A kollekció bútorai úgy vannak tervezve, hogy mindennapi kényelmet, egyszerű kombinálhatóságot és időtálló megjelenést nyújtsanak, így természetesen illeszkednek különféle életstílusokba. Az INCA kollekció ideális választás azok számára, akik gyakorlatiasságot és elegáns részleteket keresnek a mindennapi használatra.
| Szélesség: | 49 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 78 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Ülőrész anyaga | Szövet |
| Anyag | Fa, Fém |
| Szín | Rózsaszín |
| Kárpitozott | Igen |
| Termék színe | Rózsaszín, Arany |
| Huzat | Kárpitozott |
| Láb típusa | Négy láb |
| Huzat anyaga | Bársonyszövet |
| Karfák | Karfák nélkül |
| Kialakítás | Klasszikus |
| Forgatható | Nem |
| Lábak anyaga | Fém |
| Ülésmagasság | 48 cm |
| Teherbírás | 110 kg |
| Minta | Egyszínű |
| Háttámla kialakítása | Teljes háttámla |
| Ülésmélység | 41 cm |
| Ülésszélesség | 45 cm |
| Súly | 4,55 kg |

Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, modern stílusú, kárpitozott

Kartámasszal, kárpitozott, fém
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Raktáron
81×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
86×45×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Fa, diófa
RaktáronIngyenes szállítás
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
86×44×54 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

79×61×55 cm, kartámasszal, kárpitozott
Kiszállítás 1 hét múlva
Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
84×46×51 cm, műanyag ülőrésszel
Raktáron
88×54×59 cm, fa, kárpitozott
Raktáron
Modern stílusú, kárpitozott, fém

Fa, tölgyfa, sonoma tölgyfa
Raktáron
Kartámasszal, modern stílusú, kárpitozott

Kárpitozott, fém, szövet ülőrésszel
Raktáron
140×200 cm, nyári, szettek
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
18×140×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
40×60 cm, klasszikus, négyzet alakú
Raktáron
18×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
20×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Mikroplüss, egyszínű
Raktáron
20×90×200 cm, hab, rugós
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
38×38×38 cm
Raktáron