
Ágyneműtartó fiók 150 cm, fenyőfa
17×57 cm, műanyag, fiókos
RaktáronMéretek 17×150×57 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 23 464 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag és szín Fa dekor: Sonoma tölgy Konstrukció: MDF, borovifenyő Kiegészítő anyagok: Forgácslap, rétegelt lemez, farostlemez Méretek Szélesség: 150 cm Magasság (kerekekkel együtt): 17 cm Mélység: 57 cm Kialakítás Praktikus tárolódoboz kerekekkel ágy alá Megnöveli a tárolóhelyet anélkül, hogy szabad helyet foglalna el Egyszerű és praktikus tárolási megoldás Csomag tartalma 1x doboz előlapja 1x doboz hátlapja 4x farostlemez a doboz aljára 2x összekötő sín az aljhoz 1x bal és 1x jobb oldal a dobozhoz Rögzítő anyag Összeszerelési útmutató Garancia: 2 év
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 17 cm |
| Típus | Doboz |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Lakkozott | Igen |
| Hossz | 150 cm |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Súly | 9,05 kg |

17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, diófa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, égerfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, fenyő, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
18×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
18×57 cm, műanyag, dobozos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, égerfa

17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva