
Ágyneműtartó fiók 200 cm, diófa
17×57 cm, műanyag, diófa
RaktáronMéretek 18×200×57 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 35 647 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag Fenyőfa MDF Méretek Szélesség: 200 cm Magasság kerekekkel együtt: 18 cm Mélység: 57 cm A tárolódoboz csomagja tartalmazza 1x a doboz elülső lapja 1x a doboz hátulsó lapja 4x sololit lap a doboz aljára 2x összekötő lécek a sololit lapok összekapcsolásához 1x középső lap a sololit lapok szilárd összekapcsolásához a doboz alján 1x a doboz bal oldala 1x a doboz jobb oldala Összekötő anyagok Összeszerelési útmutató 2 év garancia
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 18 cm |
| Típus | Doboz |
|---|---|
| Anyag | Fa, Laminált, Műanyag |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Szín | Barna |
| Lakkozott | Igen |
| Hossz | 200 cm |
| Fa dekoráció | Sonoma tölgy |
| Súly | 12,55 kg |

17×57 cm, műanyag, diófa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
18×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
18×57 cm, műanyag, dobozos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, égerfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, fenyő, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, égerfa

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron