
Tárolódoboz ágy alá 200 cm, sonoma tölgy
17×57 cm, fenyő, fiókos
RaktáronMéretek 17×200×58 cm
A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 31 682 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Méretek Szélesség: 200 cm Magasság kerekekkel együtt: 17 cm Mélység: 57,5 cm A tárolódoboz csomagja a következőket tartalmazza 1x a doboz elülső része 1x a doboz hátsó része 4x hátlap a doboz aljához 2x összekötő léc a hátlapok összekapcsolásához 1x középső lap a doboz aljának hátlapjai szilárd összekapcsolásához 1x bal és 1x jobb oldal Összekötő anyag Összeállítási útmutató 2 év garancia
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 58 cm |
| Magasság: | 17 cm |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
|---|---|
| Típus | Doboz |
| Anyag | Fa, Laminált, Műanyag |
| Szín | Barna |
| Lakkozott | Igen |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Hossz | 200 cm |
| Súly | 12,55 kg |

17×57 cm, fenyő, fiókos
Raktáron
18×57 cm, műanyag, dobozos
Raktáron
18×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, égerfa

17×57 cm, műanyag, égerfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, diófa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa
Raktáron
17×57 cm, műanyag, fiókos
Raktáron
17×57 cm, műanyag, tölgyfa

Álló
Raktáron
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Álló
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva